Особистий прийом громадян голови районної ради с. Улянівка

1171

Щомісяця, відповідно до попередньо затвердженого графіку, голова районної ради Олег Федорович Старенький відвідує громади району з метою спілкування, вивчення існу­ючих проблеми та пошуку можливого шляху їх вирішення. Так, 16 жовтня 2020 року, черговий виїзний прийом громадян головою районної ради відбувся в Улянівській сільській раді.

На зустрічі були присутні депутат районної ради Соценко Віталій Іванович, секретар сільської ради Нечай Ольга Анатоліївна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Кишкіна Алла Аркадіївна, керівники бюджетних установ та організацій, інші представники місцевої громади.

На початку зустрічі мешканка даного села Кравченко Тетяна Дмитрівна порушила декілька питань, які стосувалися земельних відносин та соціального захисту населення.  Олегом Федоровичем були надані роз’яснення щодо даних проблем, поміж цим, для більш детального розгляду деяких питань були складені письмові заяви для подальшого їх опрацювання районною радою.

Питання, яке порушила секретар сільської ради Нечай О.А. щодо визначення власника майна колишнього Андріївського ФАПу Олег Федорович роз’яснив механізм та зазначив на необхідності більш детального вивчення даного питання з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства „Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги“.

Також очільник районних обранців проінформував присутніх про стан впровадження реформи децентралізації. Так, на сьогодні згідно перспективного плану утворення об’єднаних територіальних громад, схваленого Херсонською обласною радою, на території Скадовського району планується створити три громади: Скадовську, Лазурненську і Новомиколаївську. Деякі місцеві ради мають інше бачення територіального устрою району, але пропозиції, які неодноразово направлялися як до обласної ради, так і до обласної державної адміністрації від Скадовської районної державної адміністрації та місцевих рад Скадовського району, не були враховані при підготовці питання внесення змін до перспективного плану на 30 сесії Херсонської обласної ради.

Жвавого обговорення здобуло питання, яке порушив депутат районної ради Соценко В.І., щодо можливості визначення Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів опорним закладом для освітнього округу, до якого також можна включити Широківську і Шевченківську закладу освіти, та надав аргументацію переваг даного кроку. Олег Федорович довів до відома присутніх, що на минулому тижні відбулася нарада щодо перспективи створення Благодатненського, Олександрівського і Широківського освітніх округів, де було вирішено винести на розгляд постійних комісій дане питання та запропонувати наразі не змінювати мережу закладів освіти без наявної перспективи конфігурації територіальних громад, які утворяться на адміністративній території Скадовського району до кінця 2020 року. На сьогодні кожна із шкіл району має право подати відповідні матеріали щодо створення освітнього округу до відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації для подальшого опрацювання даного питання.

Традиційно, після обговорення актуальних питань, очільник районних обранців разом з депутатом районної ради Соценко В.І. та начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Кишкіною А.А. відвідали Улянівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де оглянули нещодавно відремонтовану спортивну залу. Поміж цим, є потреба у проведенні поточного ремонту харчоблоку та оснащення комп’ютерною технікою бібліотеки школи. Всі питання, порушені під час зустрічі, взяті на контроль та при наявності вільного фінансового ресурсу будуть вирішені. Загалом, дана школа матеріально-технічно забезпечена, має добрий кадровий та учнівський потенціал для конкурування при визначенні опорного закладу для освітнього округу.