Робота позачергової 48 сесії районної ради 7 скликання

354

24 січня 2020 року під керівництвом голови районної ради Олега Федоровича Старенького відбулося засідання позачергової 48 сесії районної ради, питання порядку денного якої були попередньо детально опрацьовані депутатами на спільному засіданні постійних комісій.

Начальник фінансового відділу райдержадміністрації Підгайна Ольга Яківна проінформувала про запропоновані зміни до районного бюджету, які полягають здебільшого у необхідності розподілу субвенцій з обласного та місцевих бюджетів. Так, завдяки розробленому КУ „Скадовський районний центр фінансово-господарського  обслуговування закладів та установ освіти“ проекту, який отримав перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Херсонщини, було виділено з обласного бюджету 500 тис.грн для співфінансування капітального ремонту спортивної та актової зал Лазурненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Надходження з місцевих бюджетів було спрямовано на оплату пільгового проїзду та зв’язку окремих мешканців району, харчування дітей пільгової категорії в загальноосвітніх закладах, праці працівників ФАПів та 289 тис.грн було виділено з бюджету міської ради для проведення поточного ремонту спортивної зали КЗ «Скадовський РБК».

У ході розгляду проектів рішень депутати принципово поставилися до необхідності фінансування  районних програм «Мобілізаційна підготовка та мобілізація» і «Призовна дільниця» для забезпечення своєчасного та організованого проведення мобілізаційної підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу.

Також на засіданні було затверджено заходи щодо реалізації в 2020 році районної програми розвитку інформаційного простору Скадовського району на 2017-2020 роки. Цим рішенням було розширено можливість висвітлення діяльності районної ради, райдержадміністрації та її структурних підрозділів: відтепер для цього можна використовувати не лише шпальти єдиного друкованого джерела інформації  – приватного підприємства Медіа-Компанія «Чорноморець», а й на інші засоби масової інформації.

Разом з цим, було ухвалено рішення щодо внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років. Так, на 2020 рік заплановано фінансування для забезпечення організації відпочинку у рамках виключно взаємного обміну групами дітей пільгових категорій з інших регіонів України, дітей із прифронтової зони Донецької і Луганської областей.

Депутати районної ради одноголосно підтримали рішення про прийняття до спільної власності територіальних громад району комп’ютерного обладнання (ноутбук) у кількості 35 штук, придбаного за рахунок субвенції з державного бюджету для опорного закладу – Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» та Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів «Академія творчості» з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу, наголосивши на факті відсутності сільських шкіл у переліку отримувачів цих комп’ютерів.

Крім цього, на сесії районної ради було ухвалено низку рішень щодо управління майном спільної власності територіальних громад району.