Пам’яті Героїв Небесної Сотні

266

Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні — на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

У цей день на центральній площі міста біля пам’ятного знаку Героям Небесній Сотні мешканці Скадовщини взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди відзначення 6-ої річниці трагічних подій на Майдані. Представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, учнівської молоді й громадськості вшанували пам’ять про полеглих у боротьбі за краще майбутнє України хвилиною мовчання.

Церемонія вшанування загиблих під час Революції Гідності завершилася покладанням квітів та палаючих свічок до пам’ятного знака «Загиблим за єдину Україну» – Героям Небесної Сотні, які оберігають нас з небес.

Пам’ятаймо, що за ідею оновлення країни, за свободу і гідність кожного з нас заплачено надто велику ціну – життя Героїв!