До шостої річниці анексії Криму

256

26 лютого 2020 року представники трудових колективів, учнівська молодь, військовослужбовці і небайдужа громадськість урочистим зібранням відзначила 6-ту річницю Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Саме цього дня у 2014 році перед будівлею Верховної Ради Автономної Республіки Крим відбувся мітинг на підтримку територіальної цілісності України.

До уваги учасників заходу було презентовано підбірку тематичних друкованих та відеоматеріалів, які вкотре засвідчили, що український народ, незалежно від мови чи віросповідання – єдиний у своєму прагненні жити у неподільній, суверенній Україні. Присутній на зібранні військовослужбовець морської піхоти, який на час початку окупації ніс службу на території АРК, поділився власними спогадами як це відбувалося. При цьому наголосив, що коли перед ним постав вибір: перейти на бік окупанта, як деякі з його побратимів, або ж залишитися вірним присязі, то він без вагань повернувся на службу на материкову Україну, аби до останнього захищати свою родину і Батьківщину. Такі військові – гідний приклад для наслідування, який вселяє віру та надію на відновлення миру і територіальної цілісності України.

Шість років протистояння… І весь цей час Україна показує, що героїзм – це дещо більше, ніж моральний заклик, це поштовх до реальних дій, які обов’язково приведуть український народ до перемоги над агресором.