День українського добровольця

160

«Добро, поєднане з волею» – саме під таким гаслом 13 березня 2020 року у залі центральної бібліотеки для дорослих відбулися заходи до Дня українського добровольця, за участю представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, воїнів-добровольців, громадськості. Це свято щорічно відзначається в країні 14 березня, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності України.

Саме у березні 2014 року добровольці із Самооборони Майдану прибули на полігон у селище Нові Петрівці під Києвом для проходження військової підготовки. Так було сформовано перший добровольчий батальйон Національної гвардії, але не останній: подібні формування один за одним почали виникати по всій Україні.

Добровольці – справжні герої України, які не за наказом, а за покликом серця і душі першими повстали на захист Батьківщини від посягань лютого ворога. Вони першими вирушили в зону воєнного конфлікту на території східного регіону. Ці люди є прикладом для наслідування підростаючим поколінням і символом непідробної мужності й відваги.

Голова районної ради Олег Федорович Старенький у своєму виступі висловив слова щирої вдячності воїнам, які, забувши про цінність власного життя, не роздумуючи стали на захист територіальної цілісності Батьківщини й усього українського народу. Також з нагоди Дня українського добровольця, за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності України, високий професіоналізм, мужність та героїзм, виявлені при захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, Олег Федорович вручив Почесні грамоти учасникам антитерористичної операції на Сході України:

– Об’єдко Олександру Віталійовичу;

– Бословяку Михайлу Олександровичу;

– Сахарову Валентину Анатолійовичу;

– Войтовичу Сергію Миколайовичу;

– Сівоконь Дмитру Володимировичу;

– Шматенку Олександру Миколайовичу;

– Корольову Дмитру Андрійовичу;

– Семьонову Валерію Валерійовичу.

Світла пам’ять героям-добровольцям, хто не повернувся у рідну домівку, і велика шана воїнам, які пройшли важкий шлях війни або й сьогодні несуть військову службу в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.