1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо

1710

08 і 09 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і ювілейну 75-річницю Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці пам’ятні травневі дні, вшановуючи подвиг українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, увічнення пам’яті про загиблих, особливої уваги потребують живі очевидці і безпосередні учасники кровопролитної боротьби 1941-1945 років. Саме тому, на знак шани, поваги і безмежної вдячності, 08 травня голова районної ради Олег Федорович Старенький спільно із представниками органів виконавчої влади району відвідали і привітали зі святом ветеранів війни, вручивши квіти та цінні подарунки.

Цього ж дня Олег Федорович разом з делегацією віддав данину пам’яті на острові Джарилгач загиблим морякам, які ціною власного життя боронили рідну землю, затримуючи загарбницьке просування нацистів таврійськими степами. Церемонію вшанування пам’яті було продовжено спуском на хвилі Джарилгацької затоки траурного вінку на згадку про подвиг моряків.

09 травня, у День Перемоги, трудовий колектив Скадовської районної ради вшанував пам’ять полеглих у Другій світовій війні української землі покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам Скадовчанам, загиблим у боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини 1941-1945, на центральній Алеї Слави.

Вічна слава тим, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Бережімо пам’ять про неоціненний подвиг кожного, хто недожив, недолюбив і чиї слова навіки залишились недосказаними – хто подарував нам право народитися на цій землі.

Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає.