Вітання з Днем Конституції України

1550

28 червня в Україні відзначається День Конституції. Це свято було засноване на знак великої поваги до Основного Закону держави. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

26 червня 2020 року представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадських організацій та трудових колективів Скадовщини взяли участь урочистостях до 24-ої річниці Дня Конституції України, що відбулися у сквері ім.Шевченка з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Святкові промови представників влади і тематичні виступи творчих колективів комунальних закладів «Скадовська централізована бібліотечна система» та «Скадовський районний будинок культури ім.Шевченка» ще раз акцентували увагу на тому, що Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.  Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.

Також до Дня Конституції України відзнаки отримали кращі представники громади району. Почесною грамотою Скадовської районної ради було нагороджено Власенка Анатолія Володимировича, депутата Скадовської районної ради першого, другого, п’ятого та шостого скликань, заступника голови Скадовської районної ради п’ятого скликання, за багаторічну сумлінну працю, високий професійний рівень, ініціативність, відповідальність, особистий вагомий внесок у розвиток територіальної громади Скадовського району,  благодійність, активну громадську позицію та з нагоди Дня Конституції України.