Відкриття Всеукраїнських спортивних змагань

1677

Урочисте відкриття Всеукраїнських спортивних змагань Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад  відбулося 03 липня 2020 року на центральній площі м.Скадовська.

Представники команд з 17 областей України пройшли парадом, який приймали очільники влади Скадовського району та міста, а також керівництво Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

Звертаючись до учасників змагань, голова районної ради Олег Федорович Старенький зазначив, що радий вітати своїх колег-очільників територіальних громад з усієї України на гостинній Скадовській землі, також побажав розвитку громадам, а винуватцям урочистостей – наснаги та витримки, спортивних перемог та гарного настрою.

Урочисте підняття Державного Прапору України під звуки Державного Гімну України ознаменувало початок спортивних змагань.

Окремо варто зазначити, що у нинішньому році Громадській організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» виповнюється 70 років, що свідчить про непоборне прагнення людей займатися фізичною культурою, долучатися до спортивного руху та професійного спорту.