Свято музики у Скадовській дитячій школі мистецтв

547

01 жовтня світова спільнота відзначала Міжнародний музики. Музика ще з давніх-давен «прикрашала» життя людей, примушувала радіти і сумувати, занурювала у неймовірні відтінки емоцій і почуттів, бо володіє величезною силою.

З нагоди цього свята і напередодні Дня працівників освіти, Комунальний заклад «Скадовська дитяча школа мистецтв» 02 жовтня 2020 року відкрив двері в дивовижний світ музичного мистецтва для поціновувачів музики: тих, хто захоплюється нею, живе нею і відкриває її барви у душах вихованців закладу, і просто хороших друзів.

Традиційно у залі прозвучали безсмертні твори класиків світової музики у виконанні справжніх знавців своєї справи – викладачів школи мистецтв.

Голова районної ради Олег Федорович Старенький у своїй промові відзначив особливу роль школи мистецтв у вихованні та формуванні світосприйняття підростаючого покоління нашого краю, яка не лише відкриває таланти, а й сприяє розвитку духовних цінностей.

Подякувавши педагогам за їх невтомну, нелегку, але таку прекрасну працю, Олег Федорович вручив Почесну грамоту районної ради за велику просвітницьку роботу у галузі мистецтва, естетичне виховання дітей, вагомий внесок у розвиток культури Скадовського району та аматорської майстерності, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Міжнародного дня музики і Дня працівників освіти Щеренко Ірині В’ячеславівні, завідуючій відділу народних інструментів Комунального закладу «Скадовська дитяча школа мистецтв».