Підсумкова 54 сесія районної ради 7 скликання

609

16 жовтня 2020 року депутати районної ради 7 скликання під керівництвом голови районної ради Олега Федоровича Старенького провели завершальну – 54 сесію, питання якої були детально опрацьовані на засіданні постійних комісій від 09 жовтня 2020 року.

На початку засідання присутні заслухали та взяли до відома інформацію прокурора  Новокаховської місцевої прокуратури Херсонської області про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Скадовського району протягом I півріччя 2020 року.

Про зміни до районного кошторису на 2020 рік проінформувала начальник фінансового відділу райдержадміністрації Ольга Яківна Підгайна. Так, з державного бюджету для бюджету Скадовського району отримано субвенцію у сумі 2938693 грн для проведення місцевих виборів.

За рахунок субвенції з місцевих бюджетів 146568 грн спрямовано КНП «Скадовський центр ПМСД» Скадовської районної ради і 42829 грн КНП «Скадовська ЦРЛ» Скадовської районної ради на надання фінансової підтримки.

Перерозподіливши бюджетні призначення, вдалося спрямувати кошти на співфінансування програми «Спроможна школа для кращих результатів» обсягом 263750 грн, 100000 грн – на придбання дезінфікуючих засобів по закладам освіти. У зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати збільшено видатки на заробітну плату та нарахування на неї по деяким закладам позашкільної освіти.

Залишок невикористаної медичної субвенції у сумі 40723,71 грн спрямовано на придбання медичного обладнання та комп’ютерної техніки для КНП «Скадовська ЦРЛ» Скадовської районної ради. А за рахунок перерозподілу поточних видатків, 228300 грн спрямовано на поточний ремонт теплових мереж інфекційного відділення й дооснащення інфекційного відділення лікарні кисневим обладнанням. Також, КНП «Скадовський центр ПМСД» Скадовської районної ради перерозподілено кошти в сумі 95000 грн на придбання автоматичного гематологічного аналізатора.

За рахунок перерозподілу коштів з інших функцій, збільшено видатки на фінансування заробітної плати працівникам КУ «Скадовський територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)» у зв’язку із підвищенням рівня мінімальної заробітної плати та тарифних розрядів на суму 64000 грн та в сумі 10000 грн на придбання  предметів, матеріалів та обладнання.

У зв’язку з невиконанням дохідної частини районного бюджету за січень-вересень 2020 року (82,5 % до затвердженого плану на цей період) скорочено доходи районного бюджету в сумі 1118199 грн, а саме податок на доходи фізичних осіб.

Депутати підтримали рішення щодо внесення змін до районної програми «Територіальна оборона в Скадовському районі на 2018-2020 роки», спрямувавши 124,640 тис.грн на покриття витрат з проведення зборів територіальної оборони на території Скадовського району у вересні 2020 року. Погодили і зміни до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Скадовському районі на 2018-2020 роки, доповнивши її заходом, яким передбачається виділити за наявності фінансовий ресурс на придбання житла для тренера з боротьби вільної ХВУФК Валерія Ціомашка, на умовах співфінансування з Херсонською обласною радою.

Також на пленарному засіданні було ухвалено звернення депутатського корпусу Скадовської районної ради Херсонської області до Кабінету Міністрів України щодо механізму фінансування закладів загальної середньої освіти з придбання дезінфікуючих засобів: через суворі карантинні вимоги це питання постало особливо гостро, оскільки коштом районного бюджету не можливо забезпечити потреби шкіл району у повному обсязі, в той час коли й інші напрямки і об’єкти потребують нагального фінансування.

Крім цього, на сесії районної ради було внесено зміни до фінансових планів на 2020 рік КНП «Скадовський центр ПМСД» і «Скадовська ЦРЛ» Скадовської районної ради і погоджено стратегічний план розвитку на 2020-2022 роки КНП «Скадовська ЦРЛ».

Окремо депутатів було проінформовано про строки декларування отриманих доходів у разі припинення повноважень.

Наприкінці роботи завершальної у цій каденції сесії Олег Федорович подякував депутатському корпусу районної ради 7 скликання за злагоджену роботу і порозуміння, саме тому спільними зусиллями і єдиними прагненнями депутатам, незалежно від партійної приналежності і поглядів, вдалося ініціювати якісні і позитивні перетворення на Скадовщині, які знайшли своє практичне відображення у відновлених об’єктах соціальної і культурної сфер району, підтримці медичної галузі нашого району в складних умовах впровадження медичної реформи й багато чому іншому. Переважну більшість цього було презентовано у відеофільмі, який переглянули на пленарному засіданні (Про результати роботи депутатського корпусу Скадовської районої ради 7 скликання читайте у наступному матеріалі).

Депутатський корпус і виконавчий апарат районної ради, у свою чергу, висловили слова вдячності своєму очільнику – Олегу Федоровичу Старенькому – за виваженість, послідовність і досвідченість, які дозволили злагоджено працювати усім галузям району на розвиток рідної Скадовщини протягом трьох скликань Скадовської районної ради.