Результати роботи – для громади

938

Завершується каденція депутатів Скадовської районної ради 7 скликання під керівництвом голови районної ради Олега Федоровича Старенького і тому можна підвести підсумки роботи по галузям:

 

Загальна середня освіта

ОЗ СНВК «Академічна гімназія»: заміна покрівлі головного корпусу, ремонт вимощення і цоколя даної будівлі, поточні ремонти, придбання оргтехніки та засобів навчання. У корпусі початкових класів: ремонт вимощення і цоколя, на умовах співфінансування у рівних частинах з міським бюджетом – капітальний ремонт покрівлі.

Антонівська філія ОЗ СНВК «Академічна гімназія»: капітальний ремонт спортзалу з прилеглими приміщеннями, аварійного крила будівлі, ремонт господарських приміщень на кухні, каналізації та водопроводу, частковий ремонт системи опалення у класах, повністю замінено систему опалення у спортзалі та актовому залі, капітальний ремонт актової зали, встановлено 111 енергозберігаючих вікон і 14 нових внутрішніх і зовнішніх дверей (на умовах співфінансування).

Приморська філія ОЗ СНВК «Академічна гімназія»: облаштування внутрішніх санвузлів та ремонт каналізації, оновлення системи опалення, системи водопроводу в їдальні, частково проведено ремонт даху над корпусом, повністю замінено дах над спортзалом, замінено вікна і двері, проведено капітальний ремонт спортивного залу.

Скадовська спеціалізована школа «Академія творчості»: капітальний ремонт покрівлі та водопровідно-каналізаційної системи, капітальний ремонт спортзалу (на умовах співфінансування з міським бюджетом), ремонт і облаштування тренажерної зали новим обладнанням, поточні ремонти сходових маршів та гімнастичної зали, часткова заміна вікон, роботи з оновлення котельні, системи опалення та санвузлів у будівлі школи, придбано комп’ютерну техніку та інтерактивну дошку.

Скадовська ЗОШ №3: реконструкція даху та капітальний ремонт котельні у корпусі №2 із заміною котлів, капітальний ремонт спортзалу і гімнастичного залу, роздягальні, облаштування санвузлів з душовими, заміна дверей та підлоги в усіх приміщеннях спортивного сектору, ремонт стелі в гімнастичному залі, оновлено мережу освітлення. Замінено дах, вікна, двері та систему опалення, відремонтовано центральний вхід, санвузли і каналізацію в будівлі закладу. Придбано інтерактивну дошку.

Благодатненська ЗОШ: ремонт покрівлі, заміна системи опалення, вікон і дверей, капітальний ремонт каналізації, спортивного залу, облаштування умивальників у їдальні, придбання та установка 2 твердопаливних котлів, 11 комп’ютерів та на умовах спів фінансування – автобусу.

Володимирівська ЗОШ: капітальний ремонт покрівлі над спортзалом (встановлено мембранне покриття), капітальний ремонт спортзалу з прилеглими приміщеннями (роздягальні, санвузли, душові), ремонти санвузлів і вентиляційної системи харчоблоку, придбано 9 комп’ютерів, встановлено нові умивальники в їдальні, відремонтовано систему каналізації, замінено вікна у будівлі та 2 котли у котельні.

Красненська ЗОШ: капітальний ремонт покрівлі та будівлі, спортзалу з прилеглими приміщеннями, ремонт електрообладнання та облаштування внутрішніх санвузлів у двох корпусах, заміна всіх вікон на енергозберігаючі, ремонт котельні, заміна котлів, встановлення нової витяжної труби.

Лазурненська ЗОШ: капітальний ремонт системи опалення, котельні з заміною котлів та витяжної труби, частини покрівлі (встановлено мембранне покриття) на умовах співфінансування з селищним бюджетом, сьогодні проводиться ремонт спортзалу та актової зали, встановлено нові умивальники в їдальні.

Михайлівська ЗОШ: частково відновлено приміщення нового корпусу школи, проведено: реконструкцію та капітальний ремонт даху, капітальний ремонт спортзалу з прилеглими приміщеннями, ремонт 4 кабінетів молодших класів та коридору, заміну вікон і дверей, ремонт котельні та системи опалення, санвузлів, системи водопостачання і каналізації, встановлено твердопаливний котел з витяжною трубою, придбано 8 комп’ютерів.

Новомиколаївська ЗОШ: капітальний ремонт відмостки та цоколя, придбання двох нових котлів та ремонт котельні, заміна вікон, капітальний ремонт спортзалу, облаштування внутрішніх санвузлів, капітальний ремонт теплотраси, обладнання умивальника в їдальні та придбання кухонного обладнання.

Олександрівська ЗОШ: капітальний ремонт системи опалення та котельні, ремонт спортивної зали та придбання тепловентилятора, придбання та встановлення нових котлів, заміна вікон і дверей, облаштування внутрішніх санвузлів, забезпечення обладнанням кабінету фізики, поточний ремонт школи. Придбано автобус для підвезення учнів на умовах співфінансування з обласним бюджетом. Завершується ремонт кухні, їдальні.

Таврійська ЗОШ: встановлено нові котли, ремонт та облаштування внутрішніх санвузлів, заміна вікон і дверей, ремонт вимощення та цоколя, ремонт коридорів у приміщенні школи.

Тарасівська ЗОШ: часткова заміна покрівлі, капітальний ремонт актової зали і спортзалу, придбання тепловентилятора, заміна вікон та дверей, встановлення додаткового електрокотла, заміна системи опалення, облаштування вимощення, придбано 4 комп’ютери.

Улянівська ЗОШ: ремонт покрівель, капітальний ремонт спортивної зали з прилеглими приміщеннями, поточний ремонт будівлі та вентиляційної системи харчоблоку, утеплення теплотраси, облаштування внутрішніх санвузлів, співфінансування будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Шевченківська ЗОШ: поточний ремонт школи, капітальний ремонт спортзалу, заміна вікон та дверей (на умовах співфінансування), ремонт вентиляційної системи харчоблоку та утеплення теплотраси.

Широківська ЗОШ: капітальний ремонт будівлі, ремонт вимощення та цоколя, поточний ремонт покрівлі та актової зали, утеплення теплотраси, благоустрій подвір’я, заміна всіх вікон (на умовах співфінансування), придбання нового автобусу.

КУ «Скадовський центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти»: придбання обладнання, поточний ремонт системи каналізації, утеплення теплотраси, оновлення електромережі, ремонт приміщень, фасаду та впорядкування прилеглої території, а також заміна вікон і дверей у будівлі.

Утримання додаткових 31,5 штатних одиниць кухонних працівників, які забезпечують харчування учнів у школах району (видатки за спожиті для цього енергоносії теж сплачуються коштом районної казни, а не батьків). Також за рахунок районного бюджету протягом 2017-2020 рр. утримувалися: 2 штатні одиниці посад заступника директора з навчально-виховної роботи, що відповідає за науково-експериментальну роботу, в ОЗ СНВК «Академічна гімназія» та Скадовській спеціалізованій ЗОШ «Академія творчості»; 8 штатних одиниць непедагогічних працівників в ОЗСНВК «Академічна гімназія» та 1 штатна одиниця вчителя-дефектолога у Михайлівській ЗОШ.

У 2019 році започатковано роботу КУ «Інклюзивно-ресурсний центр». Профінансовано: капітальний та поточний ремонти приміщення, ремонт системи опалення, заміну вікон та дверей, оплату праці непедагогічних працівників установи, придбання 4 ноутбуків та 1 комп’ютера.

 

Позашкільна освіта

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»: придбання спортивного інвентарю, ремонт електроопалення та електромережі, ремонт класу хореографії та облаштування вокальної студії.

КЗ «Скадовська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа»: реконструкція даху, придбання спортивного інвентарю, поточний ремонт великого спортзалу та роздягалень, оновлення спортивного обладнання.

Для відділення боксу РК ДЮСШ на базі Новомиколаївської ЗОШ було придбано спортивний інвентар, профінансовано встановлення у приміщенні спортивної зали енергозберігаючих вікон та дверей. Спільними зусиллями з Новомиколаївською сільською радою відремонтовано приміщення.

На умовах співфінансування з районного бюджету та коштів державного фонду регіонального розвитку – будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям в м.Скадовськ по вул.Гагаріна, 61.

Постійна фінансова підтримка діяльності ДЮСШ ФСТ «Спартак».

 

Культура

КЗ «Скадовський краєзнавчий музей»: капітальний ремонт фасаду та будівлі, реконструкція покрівлі, заміна вікон, ремонт приміщень музею.

КЗ «Скадовський районний будинок культури»: встановлення шатрового даху над великою глядацькою залою та мембранного покриття даху над іншими приміщеннями, заміна вікон у фойє і танцювальному залі, а також, за кошти міського бюджету – у спортзалі, облаштування котельні приладами дистанційної передачі даних спожитого газу, ремонт хореографічної зали і обладнання виставкової зали, придбання концертних костюмів та обладнання.

КЗ «Скадовська дитяча школа мистецтв»: придбання нового роялю (на умовах співфінансування з міською радою), кондиціонер для концертної зали, поточний ремонт приміщень. Реконструкція системи електропостачання й опалення та заміна вікон і дверей у Новомиколаївській філії комунального закладу «Скадовська дитяча школа мистецтв».

КЗ «Скадовська централізована бібліотечна система»: придбання ноутбука, стільців та принтера, ремонт та облаштування нового приміщення Скадовської бібліотеки-філії.

Таврійський будинок культури: ремонт покрівлі та приміщення закладу.

 

Охорона здоров’я

Скадовська центральна районна лікарня:

Акушерсько-гінекологічне відділення: капітальний ремонт покрівлі та приміщення, часткова заміна вікон.

Терапевтичне та педіатричне відділення: капітальний ремонт покрівлі, заміна вікон, повністю оновлено систему опалення в будівлі, ремонт вхідної зони, оновлення санвузла, поточні ремонти приміщень.

Хірургічне відділення: заміна покрівлі, капітальний ремонт операційної та палат, ремонт системи опалення, відмостки і вхідної зони, часткова заміна вікон, ремонт теплотраси.

Реанімаційне відділення: придбання обладнання, косметичний ремонт, ремонт системи опалення.

Інфекційне відділення: капітальний ремонт покрівлі, капітальний ремонт системи опалення та магістралі, замінено вікна та двері в боксованих палатах.

Неврологічне відділення: оновлено санвузли та замінено вікна.

Повне облаштування адміністративного приміщення на території ЦРЛ. Виготовлення кошторисної документації з будівництва приймального відділення. Поточні ремонти приміщень у майновому комплексі районної поліклініки, в яких працюють фахівці лікарні.

Сумарно 3 млн. грн у рівних частках з районного та міського бюджетів було надано на придбання нового рентгенівського комплексу. До нього також було куплено принтер, який перетворює цифрове зображення на рентгенівську плівку.

Придбано напівавтоматичний коагулометр, відеоендоскопічну систему в комплекті, електрокардіограф, комп’ютерне обладнання для облаштування 29 робочих місць лікарів згідно з вимогами НСЗУ по комп’ютеризації закладу, підписано договір про співпрацю з МІС (медично-інформаційною системою) «МедЕйр» та придбано 27 автоматизованих робочих місць.

Придбано обладнання довгострокового використання, насос для системи опалення закладу та аквадистилятори, пральну машинку та електронасос для мережі водозабезпечення лікарні. Замінено вікна та двері, а також виготовлено і встановлено витяжну вентиляцію у будівлі харчоблоку лікарні.

Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги: реконструкція даху поліклініки, придбання дефібрилятору, автомобілю, поточний ремонт приміщень поліклініки та облаштування котельні приладами дистанційної передачі даних спожитого газу. Ремонт реєстратури, ґанку, санвузлів, пандусу та центрального входу поліклініки. Придбання комп’ютерного обладнання, ліцензій та впровадження медичної інформаційної системи «МедЕйр».

Відкрито нове відділення «Здорової дитини»: зроблено ремонт, придбано меблі та обладнання.

Оплата спожитих енергоносіїв та комунальних послуг у приміщеннях 22 закладів надання первинної медичної допомоги району. Закупівля медикаментів і дезінфікуючих засобів. Придбання безоплатних або пільгових медикаментів і матеріалів догляду для окремих груп населення та за певними категоріями захворювань. Через раптове припинення з жовтня 2019 року забезпечення державним коштом хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну, з районного бюджету були терміново направлені кошти через аптечні заклади на допомогу цій категорії населення.

Співфінансування видатків з придбання телемедичного обладнання для двох лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини на території Лазурненської селищної та Новомиколаївської сільської рад. Співфінансування об’єкту будівництва «Новомиколаївська амбулаторія загальної практики сімейної медицини».

 

Соціальний захист

КУ «Скадовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»: проведення капітального ремонту будівлі, поточний ремонт котельні, капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкової території установи.

Ремонт приміщень із заміною вікон у КУ «Скадовський районний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія».

З районного бюджету у 2019-2020 рр. виділено 350 тис.грн для матеріальної допомоги жителям Скадовського району, які опинились у тяжких життєвих умовах, за зверненнями до депутатів районної ради.

 

Інші напрямки фінансування галузей

ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство» для попередження пожеж у лісах.

Скадовському відділенню поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області для організації в курортній зоні належної роботи з охорони громадського правопорядку та проведення роз’яснювальних заходів.

– Скадовському РВК надано приміщення для обладнання призовної дільниці, проведення капітального ремонту покрівлі та фасаду, капітального ремонту системи опалення, енерго- та водопостачання, каналізації.

Місцевій службі з надзвичайних ситуацій придбано рятувальний човен для та забезпечено його функціонування на умовах співфінансування з міським бюджетом, придбано намет для облаштування пункту обігріву у зимовий період. Ремонт гаражу для розміщення нового пожежного автомобіля, придбання пального та спеціального обладнання для гасіння пожеж.

Відділу прикордонної служби «Скадовськ» для забезпечення автотехнічними та технічними засобами, меблями, будівельними матеріалами, проведення поточного ремонту.

– Скадовському міжрайонному відділу УСБУ: придбання комп’ютерного обладнання та офісних меблів.

– Постійне фінансування заходів районної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» з надання довгострокових кредитів та реалізації проекту по будівництву багатоквартирного житлового будинку за адресою: м.Скадовськ, вул.Шмідта, 24.

Надано субвенцію на утримання дитячих дошкільних закладів для: Антонівської, Олександрівської, Широківської, Шевченківської та Улянівської сільських ради.

– Ремонт автомобільної дороги Скадовськ-Каланчак на умовах співфінансування з Тарасівським сільським бюджетом.

Скадовській станції екстреної медичної допомоги виділено 200 тис.грн на ремонт автомобіля, який був переданий у роботу на території Скадовського району, та утримання автопарку.