Шановні військовослужбовці Збройних Сил України, ветерани військової служби, учасники АТО/ООС на Сході України

255

06 грудня ми відзначаємо свято мужності і відваги – День Збройних Сил України. Українське військо спирається на багатовікову історію та славні традиції, тому змогло відродитися у складний для країни час і стати на захист української державності. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, воді та у повітрі.

Від імені депутатського корпусу Скадовської районної ради 8 скликання та від себе особисто вітаю усіх причетних до військової справи: хто на фронті і в тилу невтомно боронить кордони України і нашу рідну землю від посягань ворога з Днем Збройних Сил України. Ви – гордість і міць України, гідний приклад для наслідування для підростаючого покоління.

Цього дня схиляємо голови й перед пам’яттю тих героїв, хто відчайдушно боровся, та не встояв, хто поклав своє життя за волю Батьківщини – біль втрати найкращих не оминув і Скадовський район. Пам’ять про них вічна і нетлінна!

Дорогі захисники і захисниці, висловлюю слова щирої вдячності вам, за патріотизм, вірність військовому обов’язку, гідну та віддану службу українському народові.

Козацької мужності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі. Бажаю здоров’я, добробуту, злагоди вам і вашим родинам.

Нехай буде мир над Україною! Слава Україні та її славним донькам і синам!

 

З повагою,

Голова районної ради                                                         В.О.Соловйов