14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

263

Шановна громада!

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Страшні події 1986 ніколи не зітруться з пам’яті теперішніх та майбутніх поколінь. Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином часу вони змінюються, трансформуються, але не зникають.

Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які першими стали на захист населення проти розбурханої стихії некерованої ядерної реакції і зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, серед яких і багато жителів Скадовського району.

З нагоди цієї пам’ятної дати, представники трудового колективу Скадовської районної ради на чолі з головою районної ради Віталієм Олександровичем Соловйовим хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знаку героям Чорнобиля на Алеї Слави вшанували тих, чиє життя забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобиля, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, оптимізму і добробуту! Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!