Вони дарують надію

355

10 лютого 2021 року Комунальна установа «Скадовський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія» відзначила свій 20-й ювілейний День народження.

До численних привітань ювілярів долучився і заступник голови Скадовської районної ради Валентин Валентинович Рильський, який від імені депутатського корпусу подякував працівникам закладу за піклування про найголовніше – дітей, які потребують нашої особливої уваги, та вручив Почесну грамоту колективу установи за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу реабілітації дітей з інвалідністю Скадовщини, чуйне ставлення до вихованців та активну громадську позицію.

Сьогодні Центр – чи не остання можливість для дітей з інвалідністю інтегруватися у сучасне суспільство: тут вони здобувають навички поведінки в побуті, спілкуються з однолітками, знаходять сили і бажання радіти життю, і в цьому їм допомагають висококваліфіковані фахівці, наразі – під керівництвом директора установи Лариси Віталіївни Бахтінової. А для батьків особливих дітей – це надія на повноцінне життя дитини у майбутньому.

20 років в Центрі отримують реабілітаційні послуги діти з інвалідністю віком від 2 до 18-ти років із ДЦП, синдромом Дауна, олігофренією, з вадами мови і психіки, органічними ураженнями центральної нервової системи, дитячим аутизмом, розладами поведінки аутичного спектру. На даний час в установі працює три групи: відділення стаціонарного, психолого-педагогічного та амбулаторного перебування.

За весь час існування закладу понад 500 дітей отримали реабілітаційні послуги і він довів свою значимість й ефективність, став другою рідною домівкою для багатьох дітей міста та району.