Депутатські будні

268

19 лютого 2021 року під керівництвом голови Скадовської районної ради Соловйова Віталія Олександровича відбулося засідання президії та постійних комісій районної ради, під час яких розглянуті питання, котрі буде винесено на 4 сесію районної ради 8 скликання.
На початку роботи засідання депутати погодили проєкти рішень щодо змін у складі постійних комісій районної ради, у зв’язку із введенням до складу депутатського корпусу районної ради двох нових депутатів.
Також члени постійних комісій заслухали та погодили винесення на розгляд пленарного засідання звітів про виконання районних бюджетів Скадовського, Голопристанського і Каланчацького районів та проєкту рішення про внесення змін бюджету Скадовського району на 2021 рік. У розрізі цього питання Віталій Олександрович довів до відома учасників засідання текст звернення виконавчого апарату Скадовської районної ради: через неузгодженість норм чинного законодавства працівники апарату районної ради фактично позбавлені можливості отримувати заробітну плату, навіть гарантований законодавством її мінімальний розмір.
За результатами попереднього опрацювання звітів про виконання районних програм, постійними комісіями було рекомендовано взяти їх до відома та винести відповідний проєкт рішення на розгляд 4 сесії районної ради 8 скликання.
Разом з цим, депутати опрацювали та погодили проєкти звернень із суспільно важливих питань і проєкт Програми ефективного використання, збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Скадовського району та фінансової підтримки Скадовської районної ради на 2021-2025 роки.
По завершенню спільного засідання свою роботу продовжила постійна комісія з питань управління об’єктами комунальної власності, члени якої розглянули питання профільного спрямування, зокрема, узгодили проєкти рішень про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад району в комунальну власність громад та запропонували внести зміни до попередньо ухваленого рішення і відмінити розпочатий процес ліквідації трьох комунальних закладів Голопристанської районної ради, оскільки рішенню про припинення їх діяльності обов’язково має передувати погодження профільного міністерства, а до цього часу їх утримання має здійснювати районна рада, не маючи на це жодних ані повноважень за Бюджетним кодексом, ані фінансових можливостей – така реальність.