Пам’яті Небесній Сотні

303

Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні — на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.
Напередодні цього пам’ятного дня, 19 лютого 2021 року у фойє Скадовського міського будинку культури ім.Шевченка відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення річниці трагічних подій на Майдані.
Представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, небайдужа громадськість вшанували пам’ять про полеглих у боротьбі за краще майбутнє України хвилиною мовчання та долучилися до тихої акції вшанування Небесної Сотні – «Ангели пам’яті», розвішавши білі паперові янголи, що символізують скорботу і шану.
Церемонія вшанування загиблих під час Революції Гідності завершилася покладанням квітів та лампадок до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.
Пам’ятаймо, що за ідею оновлення країни, за свободу і гідність кожного з нас заплачено життями Героїв!