РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ДО 5 СЕСІЇ СКАДОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

154

22 квітня 2021 року під керівництвом голови Скадовської районної ради Соловйова Віталія Олександровича відбулося засідання постійних комісій районної ради, де було розглянуто 62 питання порядку денного. Віталій Олександрович повідомив колегам про зміни у складі депутатського корпусу Скадовської районної ради, представив та привітав депутатів Зуденкову Світлану Василівну та Ємельянова Володимира Костянтиновича, які визнанні депутатами Скадовської районної ради та готові працювати на благо громад.

Одне з ряду важливих питань, які розглядалися на засіданні комісії, було «Про звіт голови Скадовської районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень районної ради в 2020 році». В рамках звіту заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Головата В.А. доповіла про здобутки, проблеми та майбутні плани За результатами розгляду звіт взято до відома, а районній державній адміністрації головуючий побажав успіхів та подякував за співпрацю.

Основними питаннями, які розглядалися на комісії були:

  • Про затвердження ліквідаційних балансів комунальних установ реорганізованих районних рад.
  • Про затвердження актів приймання-передачі майна установ, які передані із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Скадовського, Голопристанського та Каланчацького району у комунальну власність громад,
  • Про надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Скадовського району.
  • Про надання в платне користування частини внутрішньогосподарської зрошувальної системи.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Круглоозерка Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Труд Михайлівської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

За ініціативи депутатів та згідно контракту керівників комунальних підприємств на комісії був розглянутий також звіт по фінансово-господарській діяльності комунального підприємства закладу охорони здоров’я Голопристанської центральної районної аптеки №14 за 2020 рік, який представила завідувач аптеки Черкашенко О.В. та заслухано інформацію керівника комунального підприємства «Райкомунсервіс» Скадовської районної ради Покидько О.О. про фінансово-господарський стан справ на підприємстві.

У ході своєї роботи депутати розглянули й інші питання, зробили відповідні висновки та погодили всі проєкти рішень, які виносяться на розгляд пленарного засідання 5 сесії Скадовської районної ради восьмого скликання, що відбудеться 29 квітня 2021 року.