На Херсонщині відбувся I Міжнародний інвестиційний форум «Південна стратегія розвитку»

175

Скадовська районна рада долучилася до великої події Херсонщини. Делегація на чолі з головою районної ради Віталієм Соловйовим взяла участь у I Міжнародному інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку», який проходив 10-11 червня 2021 року у с. Стрілкове Генічеського району. На захід завітали 168 голів громад, понад 400 гостей, серед яких і міжнародні інвестори, 30 професійних спікерів і представники 5 міністерств.
Мета заходу – розбудова та соціально-економічний розвиток тимчасового прикордоння з АР Крим та реінтеграція трудових ресурсів і бізнесу.
У рамках форуму було обговорено актуальні проблемні питання регіону, презентовано потенційні можливості та амбітні інвестиційні проєкти, які й стануть основою для розвитку півдня та прикордоння, зокрема, Скадовського району: «Рис Таврії» – реконструкція за кредитні кошти підвідних каналів та стінок огородження рисових чеків; «Кукурудзяний крохмаль – проект знизить експорт кукурудзи як сировини і підвищить продаж за кордон готової продукції – будівельного та харчового крохмалю»; «Берегоукріплення Залізний Порт – Приморське – Лазурне»; «Скадовські томати».
Сподіваємось, що даний захід стане початком реалізації багатьох бізнес ідей у прибуткові проекти, які сприятимуть популяризації Херсонської області та Скадовського району у світі.