Відзначили професійне свято – День Національної поліції

166

Служба в поліції – дуже відповідальна, ризикована та важлива справа, адже від неї залежить добробут українського суспільства. Своєю працею українські поліцейські доводять, що справедливість, честь та порядок – це не лише кредо національної поліції, а й реальність, яку поліцейські відстоюють кожного дня.
У переддень професійного свята, 03 липня 2021 року, особовий склад Відділення №1 Скадовського районного відділу Національної поліції (м.Гола Пристань) приймав поздоровлення від голови Скадовської районної ради Віталія Олександровича Соловйова.
Вітаючи офіцерів із шостою річницею створення Національної поліції, очільник районних обранців зазначив: «Час іде, проте не змінюється відданість справі, якою ви займаєтесь, принципи, на яких завжди базувалася робота наших правоохоронних органів.
Сьогодні злочинці розуміють, що їм не дадуть розвернутись, адже є високопрофесійні структури, що з величезною самовіддачею виконують свої обов’язки. І це – ви. Протягом цих шести років відбулися величезні зміни, і ми впевнилися, що Національна поліція – це та структура, без якої наша країна не зможе функціонувати.
Особливі слова подяки висловлю ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.
Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнений, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому краї!»
Побажавши винуватцям свята якомога більше мирних днів та спокійних чергувань, а у родинах – злагоди та любові, голова районної ради з нагоди професійного свята вручив Почесні грамоти Скадовської районної ради та Скадовської районної державної адміністрації кращим голопристанським правоохоронцям.