УКРАЇНА

СКАДОВСЬКА РАЙОННА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної ради

 

07.07.2021 №33

 

Про скликання 6 сесії Скадовської

районної ради 8 скликання

 

  1. Скликати 6 сесію Скадовської районної ради 8 скликання 23 липня 2021 року.

Роботу розпочати о 10 годині. Сесію провести у приміщенні районної ради (м.Скадовськ, вул.Олександрівська 34, ІІ поверх).

  1. На розгляд сесії внести питання:

2.1 Про звернення депутатів Скадовської районної ради восьмого скликання до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови стосовно нововведень в оформленні і призначенні субсидій, та повернення нормативів нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016-2018 років.

2.2 Про затвердження заходів по виконанню у 2021 році програми використання коштів цільового фонду соціально-економічного та курортно-рекреаційного розвитку Скадовського району.

2.3 Про прийняття до Скадовського районного бюджету боргових зобов’язань минулих років.

2.4 Про затвердження районної програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік.

2.5 Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж Скадовського району Херсонської області.

2.6 Про внесення змін до рішення XLVI сесії Каланчацької районної ради сьомого скликання від 08.08.2019 №758 «Про затвердження списку присяжних Каланчацького районного суду Херсонської області».

2.7  Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Скадовського району у комунальну власність Скадовської міської територіальної громад в особі Скадовської міської ради Херсонської області.

2.8  Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна загальноосвітніх шкіл зі спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Скадовського району у комунальну власність Скадовської міської територіальної громад в особі Скадовської міської ради Херсонської області.

2.9    Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад міст, селищ, сіл Скадовського району з балансу Скадовської районної ради Херсонської області у комунальну власність Долматівської сільської ради Скадовського (Голопристанського) району Херсонської області.

2.10  Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Скадовського (Голопристанського) району з балансу Голопристанського районного будинку культури у комунальну власність Чулаківської сільської ради Скадовського (Голопристанського) району Херсонської області.

2.11 Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Скадовського району з балансу комунального закладу «Скадовська дитяча школа мистецтв» у комунальну власність Скадовської міської територіальної громади в особі Скадовської міської ради.

2.12 Про затвердження акта приймання-передачі майна (будівля та споруди) Ан-дріївської загальноосвітньої школи І ступеня Скадовської районної ради Херсонської області із спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл Скадовського району у комунальну власність Скадовської міської територіальної громади в особі Скадовської міської ради.

2.13 Про затвердження акта приймання-передачі нерухомого майна розташованого за адресою: Херсонська обл., м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 51.

2.14 Про затвердження акта приймання-передачі майна Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району у комунальну власність Долматівської сільської ради Скадовського (Голопристанського) району Херсонської області.

2.15 Про затвердження Статуту комунального підприємства закладу охорони здоров’я Голопристанська центральна районна аптека №14 Скадовської районної ради Херсонської області у новій редакції.

2.16 Про затвердження ліквідаційного балансу «Комунальної установи з обслу-говування закладів та установ освіти і культури» Голопристанської районної ради Херсонської області.

2.17 Про припинення юридичної особи «Комунальне підприємство «Обрій» Го-лопристанської районної ради Херсонської області.

2.18 Про припинення юридичної особи Спільне підприємство «Дирекція Чор-номорського узбережжя Голопристанського району».

2.19 Про надання в оренду нерухомого майна за адресою: Херсонська обл., м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, буд. 51.

2.20 Про внесення змін та продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна (частина адміністративної будівлі за адресою: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Олександрівська, буд. 34) від 02 липня 2007 року.

2.21  Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, укладеного із Скадовською районною державною адміністрацією.

2.22 Про внесення змін та продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна (частина адміністративної будівлі за адресою: Херсонська обл., м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, буд. 33) від 17 серпня 2020 року №10.

2.23  Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна (частина адміні-стративної будівлі за адресою: Херсонська обл., м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, буд. 33) від 23 січня 2020 року №7.

2.24 Про внесення змін до договорів оренди нерухомого майна (гаражні бокси).

2.25 Про внесення змін та доповнень до рішення 5 сесії Скадовської районної ради восьмого скликання від 29 квітня 2021 року №132 «Про  затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міст, селищ, сіл Скадовського району у новій редакції».

2.26 Про внесення змін до рішення 4 сесії Скадовської районної ради восьмого скликання від 25 лютого 2021 року №70 «Про затвердження передавального акта та акта прийому-передачі документів Голопристанської районної ради Херсонської області».

2.27 Про внесення змін та доповнень до  рішення 4 сесії Скадовської районної ради Херсонської області восьмого скликання від 25 лютого 2021 року №80 «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад в комунальну власність Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади».

2.28 Про звернення Голопристанської міської ради Херсонської області, викладене в рішенні шостої сесії Голопристанської міської ради восьмого скликання від 30 березня 2021 року №230.

2.29 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, виданих у міжсесійний період.

2.30 Різне.

  1. На сесію запросити депутатів районної ради, голову районної державної адміністрації, її заступника, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації.

 

 

Голова районної ради                                                                                                 В.О.Соловйов