ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ – СВЯТО РОДОМ З ДИТИНСТВА

38

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості. Всі дороги, які ведуть нас у доросле, самостійне життя, беруть початок від учительського серця, з криниці, наповненої чудотворною мудрістю знань і умінь, – душі вихователя. У кожного педагога свій шлях, свої секрети майстерності, свій стиль, свої турботи, але є й спільне – визнання і шана.

Глибоко шаную Вашу мудрість і жертовність та висловлюю вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Завдяки вашій натхненній праці, професійній майстерності молодь формує світогляд та здобуває освіту – міцний фундамент, на якому вона будуватиме своє майбутнє і майбутнє своєї держави.

Від щирого серця хочу побажати вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов

Зі святом Вас, з Днем вчителя!

З повагою,

Голова Скадовської районної ради                                                            В.О.Соловйов