Окреслено перспективні напрямки спільної діяльності

425

01 листопада 2018 року під керівництвом голови районної ради Олега Федоровича Старенького відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту, будівництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району за участю депутатів Скадовської міської ради з метою спільного пошуку вирішення важливих питань і визначення пріоритетів у співпраці.

Депутати вкотре повернулися до питання щодо процедури ліквідації СРКТК «Обрій», яке на сьогоднішній день вже не діє, але не знято з податкового обліку – відповідно щодня зростає сума боргу, нараховується пеня.

Так, рік тому сесіями районної і міської рад, після неотримання СРКТК «Обрій» ліцензії на телерадіомовну діяльність, були прийняті рішення про ліквідацію підприємства та створення ліквідаційної комісії під головуванням Коротіна О.В. Але внаслідок перших кроків діяльності даної комісії у її голови виникло своє окреме бачення напрямку роботи, яке не вкладалося у нормативні рамки, тому (за словами присутньої на засіданні фахівця фіскальної служби) позиція нинішнього ліквідатора гальмує вирішення цього питання: з часу інформування податкової інспекції про закриття телерадіокомпанії жодного необхідного кроку для продовження процедури  ліквідації підприємства вжито не було. Відпрацювавши можливі варіанти подальших дій, депутати підтримали пропозицію ввести до складу комісії нових членів через кадрові зміни і призначити нового голову ліквідаційної комісії (присутній на нараді Коротін О.В. заявив про небажання виконувати зазначені повноваження, про що особистою заявою буде повідомлено районну і міську ради).

Жвавого обговорення під час засідання здобула перспектива переобладнання приміщення колишньої молочної кухні під житло для лікарів. Відсутність житла – це гостра проблема, одним з наслідків чого є незабезпеченість районної лікарні фахівцями. Влітку перспектива переобладнання даної будівлі набула конкретних обрисів – потрібно вжити низку заходів та продовжити роботу в цьому напрямку.

Крім того, секретар міської ради Олег Миколайович Сокольчук проінформував про розгляд депутатами міської ради ще двох інших об’єктів для переоснащення, розташованих в центральному і східному мікрорайонах міста, головним аргументом чого була можливість швидшого проведення ремонту в них, відповідно менша сума витрат, що дозволяє стан будівель.

Реалізація зазначених проектів дійсно буде вигідніша у часовому і бюджетному розрахунку, але не гарантовано, що ці квартири отримають кваліфіковані лікарі, які сьогодні так потрібні центральній районній лікарні, адже у черзі для першочергового отримання службового житла у міській раді не лише медичні працівники.

Також депутати районної і міської рад спільно відпрацювали та попередньо визначилися із переліком об’єктів міста, які потребують термінового спільного фінансування у 2019 році. Олег Федорович подякував депутатському корпусу міської ради за розуміння та наголосив на дієвості такого підходу у реалізації проектів, яскравим прикладом чого є проведений на умовах співфінансування придбання дороговартісного медичного обладнання та ремонт відділень КЗ «Скадовська центральна районна лікарня».

Крім вищевказаних, членами постійної комісії районної ради було розглянуто інші питання, які потребували визначення позиції депутатів.