Про результати роботи засідання президії районної ради і планово-бюджетної комісії

443

18 грудня під керівництвом голови районної ради Олега Федоровича Старенького відбулося засідання президії районної ради та постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів.

Порядком денним було охоплено низку важливих питань, які планується винести на розгляд чергової сесії районної ради. Найголовніше з них – проект районного бюджету на 2019 рік. Депутати детально розглянули запропонований проект і, заслухавши доповідь начальника фінансового управління районної державної адміністрації Резніченко Тетяни Леонідівни, одноголосно підтримали рекомендацію щодо його розгляду на 37 сесії районної ради, що відбудеться 21 грудня 2018 року. Звичайно, документ має більше прогнозний характер і протягом наступного року до кошторису будуть вноситись зміни з урахуванням фактичних фінансових надходжень.

Також депутатами було попередньо узгоджено низку питань для розгляду на найближчому пленарному засіданні. Так, члени планово-бюджетної комісії опрацювали питання щодо надання згоди відділу освіти райдержадміністрації на утримання у 2019 році штатних одиниць – додаткових 29,5 штатних одиниці кухонних працівників та 11 додаткових посад у закладах освіти, на утримання яких, загалом, має бути передбачено майже 3 млн.грн у районному бюджеті. Виходячи із розуміння безвихідної ситуації, у яку, в черговий раз, ставить районну раду райдержадміністрація, районні обранці одноголосно погодили включення даного питання до порядку денного 37 сесії районної ради. У ході розгляду цього питання Олег Федорович звернув увагу відділу освіти на своєчасність подання питання на розгляд районної ради, що надасть змогу депутатам виважено приймати рішення, а також на необхідність надання розгорнутої інформації щодо ефективності діяльності штатних одиниць, детального аналізу щодо необхідної чисельності кухонних працівників, а саме: фактичну кількість дітей, що харчуються, у розрізі кожного закладу загальної середньої освіти району; потенціал бюджету кожної із місцевих рад, у яких наразі утримання кухонних працівників забезпечується за рахунок районного бюджету.

При розгляді проекту рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік депутатами було розглянуто низку фінансових запитів але, нажаль, через обмежений фінансовий ресурс районного бюджету, більшість із них залишилася незадоволеними.

Члени президії та профільної постійної комісії опрацювали проект створення інклюзивно-ресурсного центру та погодили кандидатуру Котової Любов Іванівни на посаду тимчасово виконуючого обов’язки директора зазначеної установи з подальшим затвердженням рішенням сесії районної ради.

Під час розгляду питання про використання коштів від оренди окремими балансоутримувачами об’єктів спільної власності територіальних громад району, учасниками засідання було акцентовано увагу на неухильному дотриманні цільового призначення у використанні зазначених коштів у відповідності до чинного законодавства.